• 7/24 MOBİL: 0 537 663 30 50

Kurumsal

 
Avşar Nakliyat; denizyolu , karayolu , açık yük , parsiyel ve evden eve özel ekipman yüklemeleri vermek üzere 2013 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Kuruluş amacımız Şehiriçi ve Şehirlerarası pazarda güçlü varlığı ile değerli müşterilerine yüksek kalite ile hizmet sunmaktır. Avşar Nakliyat isminin gereği olarak bütün müşterilerine daha hızlı, daha etkin ve daha deneyimli kadrosuyla verimli olabilmek için hareket etmektedir. Şirket politikamız ; değerli müşterilerimiz ve dünya çapında ortakları için günden güne değişen uluslararası nakliye piyasasında maliyetleri en iyi seviyeye getirerek ve zamanı en doğru şekilde kullanarak ürün ve emta odaklı taşımacılık ve NAKLİYAT şirketi olmayı ilke edinmiştir.

Avşar Nakliyat

Kalite ile anılan şirket olmayı hedefliyoruz.

 Avşar Nakliyat ve taşımacılık konusunda başarı sağlayabilmek için , doğru insanları bir araya getirmek , doğru argümanlarla ulaşım ağını oluşturmak Avşar Nakliyat NAKLİYAT lider bir sağlayıcı olarak kalifiyeli personelden oluşan ekibiyle global NAKLİYAT sürecini optimum şekilde yöneterek bir yükün müşterilerimizin kapısından ithalatçının kapısına kadar teslimini (door to door) gerçekleştirmektir. Avşar Nakliyat NAKLİYAT tüm dünya ülkelerine full ve parsiyel konteyner taşımacılığının yanısıra özel ekipman (fr) ve breakbulk ve açık yük gemi yüklemeleri yaparak her türlü taşıma servisi vermektedir.

Olmak istediğimiz nokta çok uzakta değil

Devamı...

Bilinçli ve İstekli Çalışırız

Öğrenme ve Gelişim

Taşımacılık sektörüne kattığımız yeni değerlerle Türkiye’de öncü firma unvanı ile dünyada aranılan bir marka olmak.

Güçlü ve Hızlı

Müşteriye en hızlı ve ucuz ve en hızlı şekilde nakliye ve dağıtım imkanlarını sunmak,

Gelişmiş Olmak

Sektöründe lider, güvenilir olmayı, uzun vadede istikrarlı büyümeyi gerçekleştiren taşımacılığında aranan marka olmak.

Kaliteli Güvenilir

Ekonomik karlılıklarını artıran, programlı taşımacılık hizmetleri sunmaktır.

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak

Firmamız tüm dünya ülkelerinde açık konteyner içinde konsolidasyon ağı ile her cuma Haydarpaşa ve Ambarlı Limanlarında saha içinde yükleme yapmaktadır. Tüm dünya ülkelerinden acente ağı sayesinde aynı limanlarda parsiyel konteynerı karşılamaktadır.

Devamı...