• 7/24 MOBİL: 0 537 663 30 50

Karayolu Taşımacılığı

Komple Yük ve Eşya Taşımacılığı

Türkiye’de 2013 yılından bu yana taşımacılık sektörü içinde yer alan ve zamanla diğer nakliyat şirketleri ile birlikte yapmış olduğu ortak çalışmalar ile taşımacılık sektörünün bir kolu olan evden eve nakliyat hizmetlerini direk olarak bir sektör haline getiren nakliyatçılar topluluğu zamanla evden eve nakliyat hizmetlerini kendi arasında belli başlı gruplara ayırmıştır.

Evden eve Eşya Taşımacılığı

Türkiye’nin taşımacılık sektöründe profesyonel hizmetler sunan ve günümüze kadar başarılı bir şekilde gelen Avşar nakliyat firmamız yılların vermiş olduğu hizmet aşkı ve sadakati ile günümüz sektöründe hem müşteriler tarafından ilk tercih hem de diğer nakliyat şirketleri tarafından örnek firma olmaktadır. Bu şirketimiz adına gurur verici bir durumdur.

PROFESYONEL OFİS TAŞIMACILIĞI

Günümüz Türkiye’sinde her geçen gün yeni iş sahaların ve beraberinde yeni şirketlerin kurulması ile iş dünyasında sektör bazlı olarak epey firmalar ortaya çıkmaktadır.Kimisi A.Ş. kimisi LTD firmaları kimisi de şahıs firmaları. İş bu noktada görmekte zorlansak da kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleri de bu şirketler ve binalar sayesinde hareketlilik kazanmaktadır. Şirketimiz 1956 yılından bu yana sektörde önemli başarılara imza atmış firmalardan birisidir. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerinde kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını hemen hemen tüm şirketlere duyurmuştur.

Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri (Parça Yük)

Aslında uzun yıllardır var olan ama artık yeni yeni tanınmaya başlayan ve insanlar tarafından ilgi görmeye başlayan bir nakliye sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Parsiyel taşımacılık hizmetleri yani parça yük taşımak daha çok sık sık taşınmak zorunda olanlar ya da az eşyası ile bir başka yere gönderim yapmak isteyenler için en ideal ulaşım olacaktır.