• 7/24 MOBİL: 0 537 663 30 50

ŞEHİRLER ARASI KOMPLE EVDEN EVE NAKLİYAT

2013’dan Beri Evden Eve Nakliyat Türkiye’nin taşımacılık sektöründe profesyonel hizmetler sunan ve günümüze kadar başarılı bir şekilde gelen Avşar nakliyat firmamız yılların vermiş olduğu hizmet aşkı ve sadakati ile günümüz sektöründe hem müşteriler tarafından ilk tercih hem de diğer nakliyat şirketleri tarafından örnek firma olmaktadır. Bu şirketimiz adına gurur verici bir durumdur. Evden eve nakliyat, artık bir sektör olarak anılmaktadır. Türkiye’nin her yerinde yoğun bir şekilde biriken bu hizmet dalı artık kabuğuna sığmaz oldu. Böylece kendini hem lojistik hem de piyasa taşımacılığı alanından sıyırarak tek başına kurumsal bir sektör haline gelmiştir. Bu sektörün günümüze kadar canlı ve sağlam bir şekilde gelmesinde Avşar nakliyat ve ailesinin emeği vardır. Yılların deneyimini her zaman ön planda tutan, müşteri memnuniyeti için müşteri istek ve arzularına göre hareket etmiştir. Parasal olarak değil, müşteri kazanma yolu ile hareket eden firmamız, bu yolun meyvesini günümüzde rahatlıkla toplamaktadır. İstanbul bölgesinde hizmet veren firmamız İstanbul evden eve nakliyat şirketleri arasında her zaman sıyrılarak lider nakliyat şirketi olmuştur.

Evden Eve Nakliyatta Ücretsiz Expertiz ve Dış Asansör Sistemi

Firmamız zaman geçtikçe bulunmuş olduğu sektörün hizmet alanını hafifletmekteye çalışmıştır. Günümüze gelindiğinde müşteriler için masraf olan expertiz ücretleri kaldırılmış. ve özellikle yeni binalara dış asansör sistemi kurarak hem ev taşımacılığı işlemlerini hızlandırmış hem de evden eve nakliyat hizmetinin bina içindeki sakinler için zor anları ortadan kaldırmıştır. Firmamız yeniliklerin ve kalitenin her zaman temsilcisidir. Bu alanda kendisini en iyi şekilde siz değerli iş ortaklarına göstermektedir. Taşımacılık alanında ne kadar başarılı bir nakliyat şirketi olsa da sadece ev taşımacılığı alanında sınırlı kalmamış aynı zamanda ofis taşımacılığı ve eşya depolama hizmetlerine de önem vermiştir. Kurumsal şirketleri ile yapmış oldukları anlaşmalar ve kentsel dönüşüm ile birlikte insanların ev eşyalarını depolama ihtiyaçları ile bu alanlarda kendini en iyi şekilde göstermişlerdir. Avşar nakliyat, artık evden eve nakliyat alanında öncü bir nakliyat şirketidir. Bunu İstanbul’un %80’i bilmektedir.

2014’den beri Sigorta İle Evden Eve Nakliyat

Firmamız ne kadar da yılların vermiş olduğu tecrübe ve kaliteli ekibine sahip olsa da her zaman işini sağlama almaktadır. Bu konuda her zaman dikkatli olan firmamız sigorta işlemlerini en iyi yerden en iyi şekilde en geniş kapsamlı olacak şekilde yapmaktadır. Firmamız her evden eve nakliyat hizmeti için ALLİANZ güvencesinde 60.000 TL değerinde sigorta hizmet vermektedir