Top

Komple parsiyel evden eve yük taşımacılığı.

AMBALAJLAMA VE PAKETLEME

Evden eve nakliyat ya da ofis taşımacılığı konusunda en önemli konulardan biri de kuşkusuz paketleme işlemleridir. Kaliteli ve doğru bir ambalaj seçimi eşyaların kusursuz bir şekilde taşınarak araçlara yüklenmesi noktasında büyük bir önem arz etmektedir. Bu sayede eşyalar en ufak bir hasar yaşamadan ve güvenli şekilde yeni adreslerine ulaşır.

Firmamız bünyesinde her çeşit ambalaj yeterli bir şekilde bulunmaktadır ve tüm eşyalar için bu alanda profesyonel ekipler sayesinde kaliteli bir taşınma imkânı sunmaktadır. Bunun yanı sıra ayrıca evden eve nakliyat hizmetlerinde paketleme konusunda hangi tür koli çeşidi yine hangi tür bir eşyada kullanılması gerekir ya da ne tür bir bantlama yöntemi ile işlem yapılmalı bilinmesi gerekir.

Üstelik yüksek kalitedeki tutması sağlam olan naylon balonlu naylon çeşitleri ya da ambalaj poşetler, oluklu mukavva koli çeşitleri ve özel tasarım dolgu malzemeleri gibi daha birçok farklı eşya sarma malzemeleri firmamız bünyesinde titiz bir şekilde kullanılmaktadır. Elbette tüm bu paketleme işlemini eksiksiz olarak yapabilmek için de bu alanda yıllar içinde büyük bir tecrübe edinmiş profesyonel çalışanlar ile yapılması son derece önemlidir.

Poşet ve kâğıt çeşitleri üzerinde durulması gereken en gerekli eşya sarma ürünleridir ve firmamız bünyesinde en kaliteli çeşitleri depolarda stoklanmış halde beklemektedir. Özellikle bazı müşteriler fiyatta düşme durumunu hesaba katarak eşyalarını kendileri sarmak ister ancak bu alanda pek fazla bir bilgi sahibi olmadıklarından dolayı da yanlış bir paketleme sistemi nedeni ile oluşacak her hangi bir hasar çok daha büyük maddi durumlara neden olabilmektedir.

Bu yüzden firmamız bünyesinde eşya paketleme konusunda her türlü ve kaliteli paketleme malzemesi bulunmaktadır ve bu alanda uzman kadro ile tüm eşyalar için kusursuz bir paketleme işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede taşınma noktasına gelindiği zaman oluşabilecek tüm riskler en aza indirilmiş olur ve müşteri büyük bir gönül rahatlığı içinde eşyalarının araca, sonra da yeni adresine taşınmasını izleyebilir. Hangi eşyaya hangi ambalaj çeşidi daha uygun olur ya da ne tür bir koli seçimi yapılmalı gibi detaylar bir nakliyat noktasında büyük bir önem taşımaktadır.

Hertürlü taşımanızda bizden nakliye teklifi almayı unutmayınız.

Adresimiz

Hacı Osman Bayırı Cumhuriyet. Mah. Bağlar Sk. Tarabya
Sarıyer, İstanbul
HEMEN ARA