Top

Komple parsiyel evden eve yük taşımacılığı.

ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT

Taşınmak çok marifetli bir iş ve sizde üşengeç bir insanız bu iş cidden çıkışı olmayan bir olaya dönüşüyor. Her eşyayı kaliteli ve güvenli bir şekilde koliye koyacaksınız onları toparlamak size göre olmadığını ve marifetli olduğundan dolayı zor geldiğini bilmekteyiz ve bu esnada biz devreye giriyoruz ve sizleri bu zahmetli gözüken işten kurtarıyoruz. Sizi uzun süre meşgul ve yoracak Şehiriçi Nakliyat işinden kurtarıyoruz bizim özel kolilerimize eşyalarınızı yerleştiriyoruz ve güvenli bir şekilde istediğiniz adresse en kısa zamanda götürüyoruz.

Geri kalan zamanların sizler için ne kadar kaliteli ve hızlı bir şekilde geçecek olduğuna kendiniz de bire bir olarak şahit olacaksınız. Her saat başı bize ulaşabilir, dilek ve isteklerde bulunabilirisiniz. Bizim asıl amacımız siz değerli müşterilerimizi mutlu ve huzurlu bir şekilde yeni evinize taşımayı ön görmüş bir firma olarak karşınızdayız.

Avşar Nakliyat olarak her türlü hizmeti ve isteği karşılamaktayız. Bizler ile muazzam bir taşınmaya hazır olunuz. Eşyalarınızı özel güvenlik konusunda üst düzey olan araçlarımıza yerleştiriyoruz. Ve güvenli kabinlere yerleştiriyoruz bu şekilde olası bir kaza sonucu bile eşyalarınızın başına en ufak bir kaza gelmiyor. Var sayalım eşyalarınızın başına bir şey geldi bu zarar firmamız ve anlaşmalı sigorta şirketimiz tarafından şahsınıza ödemesi gerçekleşmektedir. Bu durumdan dolayı içiniz rahat olabilir, hiçbir şekilde mağdur kalmayacağınızı bilmenizi isterim.

Hertürlü taşımanızda bizden nakliye teklifi almayı unutmayınız.

Adresimiz

Hacı Osman Bayırı Cumhuriyet. Mah. Bağlar Sk. Tarabya
Sarıyer, İstanbul
HEMEN ARA