Top

Komple parsiyel evden eve yük taşımacılığı.

MOBİLYA DEMONTAJ VE MONTAJ

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Demonte ve Montaj işinde son derece önemli bir yere sahip olan paketleme işlemi, eşyalarınızın zarar görmemesi için önemlidir. Demonte ve montaj işlemleri, mobilya, beyaz eşya, stor perde, elektrik ve doğalgaz bağlantılı eşyalar, duvara monteli ürünler ve klima gibi eşyaların taşınmasında oldukça önemlidir. Montaj isteyen eşyaların işin uzmanları tarafından montajlanması, eşyanın korunması ve zarar görmemesi için son derece önemlidir.

Montaj işinin uzmanları tarafından yapılması zararı ortadan kaldırır. İşi bilmeyenlerin montaj yapması, büyük zararlara yol açar. Dolapların düzgün bir şekilde kurulması için, işin uzmanlarına devredilmelidir. Mobilya montaj işi uzman elemanlarımıza bırakıldığında, mobilyalar düzgün bir şekilde montajı yapılır. Beyaz eşyaların düzgün çalışması için, beyaz eşya montajında uzman elemanlar gerekir. Stor perdelerin düzgün olması da uzman elemanlarla mümkündür. Çok tehlikeli olan elektrik ve doğalgaz bağlantılı eşyaların montaj işlemleri, yine uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Klima ve diğer duvara montajlı eşyaların, demonte ve montaj işlemleri, işinde uzman elemanlara devredilmelidir.

Montaj işlemine tabi tutulan eşyalar, hassasiyetlerine göre paketlenir ve asansörden indirilerek, zarar görmeyecek şekilde kapalı kasa araçlara istiflenir. En iyi taşıma işlemi için, paketleme ve demonte işlemlerin de uzman elemanlar tercih edilmelidir.

Firmamız isteğiniz doğrultusunda montaj ustası ile her şehirde hizmetinizdedir.

Hertürlü taşımanızda bizden nakliye teklifi almayı unutmayınız.

Adresimiz

Hacı Osman Bayırı Cumhuriyet. Mah. Bağlar Sk. Tarabya
Sarıyer, İstanbul
HEMEN ARA