Top

Komple parsiyel evden eve yük taşımacılığı.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehir değiştirmek ve o şehre ayak uydurabilmek zor bir işlemdir. Gittiğiniz şehre evinizi taşıyorsanız bu durum da oldukça zordur. Avşar Nakliyat olarak evinizi istediğiniz şehre taşımanız için sizinle taşınma işleminin her aşamasında beraber hareket ediyoruz. Aynı zamanda Türkiye’nin en iyi sigorta şirketi ile çalıştığımız için evinizden bir şeylerin taşınırken herhangi bir hasara uğraması gibi durumların olması mümkün bile değildir.

Şehirlerarası taşımacılık denilince akıllara gelen ilk nakliyat şirketlerinden birisiyiz. Bu da bizim ne kadar güvenilir ve işini ne kadar doğru bir şekilde yaptığımızın kanıtıdır. Avşar Nakliyat yıllar süren tecrübesi ışığında şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini en iyi ve en doğru bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Alanında uzman kadrosu ile Avşar Nakliyat olarak şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmetini sizlere sunarken paketlenmesi, düzenlenmesi gibi birçok aşamanın her anında sizlerle beraber hareket etmekteyiz. Şehirlerarası ev eşyası taşımacılığı hizmetini sağlarken her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Avşar Nakliyat olarak sizlere hiçbir şekilde düşünecek bir şey bırakmıyoruz. En güvenilir en sağlıklı ve sonucunda da size mobilyalarınıza hiçbir zarar gelmeyeceğinin garantisini verebiliriz.

Eğer sizler de güvenilir, sağlıklı ve sonucunda garanti alacağınız bir şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizleri arayarak koşulları konuşmak olacaktır. Avşar Nakliyat olarak şehirlerarası taşımacılık hizmeti alacağınız her zaman sizinle beraber hareket ediyoruz.

Hertürlü taşımanızda bizden nakliye teklifi almayı unutmayınız.

Adresimiz

Hacı Osman Bayırı Cumhuriyet. Mah. Bağlar Sk. Tarabya
Sarıyer, İstanbul
HEMEN ARA